Pilne – Walka o życie Wiktorka!

Kochani liczy się każda złotówka! Wpłacajcie i udostępniajcie!

Jest chłopiec, który bardzo cierpi, który błaga o pomoc, to Wiktor mieszka w Szczecinie, ma tylko 12 lat, a od dwóch lat toczy walkę z okrutnym przeciwnikiem.

Wiktor ma złośliwego guza mózgu!

Jest szansa na, to by Wiktor wygrał tę walkę, ale bez naszej pomocy będzie to trudne. Jego rodzice robią wszystko, by uzbierać gigantyczną kwotę na leczenie, które daje nadzieję.

Jest tylko jedno miejsce na świecie, gdzie Wiktor ma szansę wyzdrowieć raz na zawsze – Szpital Dziecięcy w St. Louis w Stanach Zjednoczonych. Lekarze wypracowali tam metodę leczenia tego typu guzów, która – według medycznych publikacji wyników badań – daje aż 85% szans na całkowite wyleczenie! Koszt takiego leczenia, to: 2,2 MILIONA DOLARÓW. Wiktor ma czas tylko do 17 maja, by zebrać 9,5 miliona złotych!

 

Zbiórka na Siepomaga.pl [kliknij TU]

 

 

Wiktor sam chciałby poprosić Was wszystkich o pomoc:

“Boję się, że umrę, chociaż mógłbym żyć. Nie wiem, czy jeszcze kiedyś będzie normalnie, czy będzie dla mnie następne Boże Narodzenie i czy mój brat, jak dorośnie, będzie mnie pamiętał. Teraz ma tylko 3 latka i bardzo mnie kocha. A ja kocham jego. Kocham mamę i tatę, moje życie, szkołę…  Możecie pomóc mi żyć. Każdy z Was może pomóc, o co bardzo Was proszę”

Wiktor

 

 

Otwórzmy swoje serca i portfele, każda złotówka na wagę złota!

 

Zbiórka na Siepomaga.pl [kliknij TU]

Licytacje dla Wiktora [kliknij TU]

Strona na FB Walka o życie [kliknij TU]

 

 

Podaj dalej!

Katarzyna Ciurzyńska

 

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
Gmina Dobra Prognoza pogody