Idziemy po zdrowie – spacer dla każdego

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn serdecznie zaprasza miłośników NORDIC WALKING na spacer z kijkami po urokliwych zakątkach Mierzyna.

 

Impreza przeznaczona jest zarówno dla amatorów nie znających techniki marszu jak i dla wprawionych zawodników.
Przed marszem przewidziana jest krótka lekcja instruktażowa przeprowadzona przez wykładowcę Dr Elżbietę Sieńko -Awierianów z Wydziału Kultury fizycznej i Promocji Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego dla tych którzy chcą poznać technikę chodu i dowiedzieć się o zaletach uprawiania NORDIC WALKING.

Na spacer organizatorzy zapraszają także rodziny z dziećmi i przyjaciół, którzy chcą towarzyszyć bez kijków. Każdy może się przyłączyć!

 

„Idziemy po zdrowie”

07.09.2019 (sobota) godz. 17:00, Mierzynianka

 

Dzięki środkom pozyskanym przez nasze Stowarzyszenie w ramach Programu Społecznik na lata 2019 – 2021 – Program Marszałkowski uczestnicy wydarzenia otrzymają zapinki okolicznościowe, kamizelki odblaskowe, nagrody w konkursach – plecaki, poczęstunek i napoje. W czasie wydarzenia będzie można wesprzeć chorego Bruna, gdzie na zakończenie marszu wolontariusze będą zbierać do puszek pieniądze na operację naszego sąsiada.
Bruno to mieszkaniec naszej Gminy, który urodził się bez kości piszczelowych. Bruno ma szansę na normalne życie, ale jego rodzice muszą uzbierać gigantyczną kwotę na uratowanie jego nóżek! Pomóżmy mu stanąć na równe nogi! [link]

 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
Gmina Dobra Prognoza pogody