Konkurs – Drzewa w zimowej odsłonie

Uwaga, uwaga!!! Miłośnicy przyrody!!!

Jest ciekawy konkurs fotograficzny zorganizowany przez Stowarzyszenie Carpe diem. Zachęcam Was do wzięcia udziału w konkursie i pochwalenie się swoimi zimowymi fotografiami. Szczegóły poniżej.

 

„O, cóż jest piękniejszego niż wysokie drzewa,
W brązie zachodu kute wieczornym promieniem,
Nad wodą, co się pawich barw blaskiem rozlewa,
Pogłębiona odbitych konarów sklepieniem”.
Fragment wiersza „Wysokie drzewa” Leopold Staff.

Każdy, kto kocha przebywanie blisko natury i często spaceruje wśród pól i lasów ma swoje ulubione miejsca😊. Często jest to droga wiejska wijąca się wśród łanów pszenicy, niekiedy samotne drzewo, którego widok po raz pierwszy zapadł nam głęboko w pamięć i poruszył coś ukrytego głęboko w naszej duszy😊.
Przy takim drzewie odczuwamy pozytywną energię, czujemy się zrelaksowani – jego magia na nas działa 😊 Lubimy na nie patrzeć, obserwujemy jego konary, fotografujemy „nasze” drzewo wiosną, latem, zimą…

 

 

I tu właśnie zmierzamy do meritum 😉 – proponujemy Państwu nowy konkurs!
Prosimy o przysyłanie zdjęć ukochanych drzew, tych rosnących w naszych ogrodach i tych w lasach lub przy drogach, które adoptowała nasza podświadomość😊
W związku z panującą zimą, która w tym roku pokazała się nam w cudownej, mroźnej i bajkowej odsłonie, prosimy o przesyłanie zdjęć drzew, które zostały zrobione zimą. Puchowy śnieg lub szron sprawi, że drzewa będą wyglądać naprawdę wspaniale😊.
Prawdopodobnie o dalszej edycji konkursu przypomnimy ponownie Państwu na wiosnę, gdy „nasze” drzewa zaprezentują się w nowej odsłonie😊.

 

Zasady konkursu:

Prosimy o przesyłanie zimowych zdjęć drzew (max. 4 zdjęcia) na adres: stowarzyszeniecarpediem20@gmail.com lub na Messengera.
Na zdjęcia czekamy do końca lutego, a nadesłane prace będziemy publikować na bieżąco.

Krótkie uzasadnienie wyboru ulubionego drzewa mile widziane😀. Na początku marca wyłonimy zwycięzców na podstawie głosowania Internautów😀. Autorów 3 zwycięskich prac nagrodzimy pięknymi, ręcznie robionymi zawieszkami/zakładkami do książki i wiosennymi kartkami z wierszem i dedykowanymi życzeniami😀. Pomysłodawczynią konkursu i fundatorką nagród jest Ewa Polak – bardzo dziękujemy😀.

Stowarzyszenie Carpe diem [kliknij TU]

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

 

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
Gmina Dobra Prognoza pogody