Regulamin

 1. Niniejszy Regulamin określa ogólne zasady korzystania ze strony mojaDobra.pl oraz zasady jej funkcjonowania.
 2. Integralną częścią Regulaminu jest Polityka Prywatności oraz Polityka Cookies opublikowana na stronach mojaDobra.pl.
 3. Strona mojaDobra.pl prowadzona jest przez grupę sąsiadów, mieszkańców gminy Dobra i kierowana do mieszkańców gminy Dobra. Strona stanowi formę serwisu blogowego i ma na celu przekazywanie wiadomości, relacji z wydarzeń, ciekawostek i innych materiałów przydatnych mieszkańcom gminy Dobra.
 4. Ideą przyświecającą twórcą strony mojaDobra.pl była chęć lepszej integracji mieszkańców gminy i okolic oraz wymiany między sobą opinii, pomysłów i spostrzeżeń.
 5. Administratorem strony mojaDobra.pl jednocześnie odpowiedzialnym za jej obsługę techniczną jest: SoftwareProjekt Adam Ciurzyński, Karmelowa 4, 71-218 Bezrzecze.
 6. Każdy użytkownik korzystający ze strony mojaDobra.pl zobowiązany jest do przestrzegania obowiązującego prawa, norm społecznych oraz postanowień niniejszego Regulaminu.
 7. Redakcja strony mojaDobra.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników strony.
 8. Zabronione jest publikowanie treści rasistowskich, mogących urazić czyjeś uczucia religijne, kulturowe oraz wywołujących zgorszenie.
 9. Użytkownicy strony publikują komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność.
 10. Użytkownicy zamieszczający wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
 11. Zabronione jest publikowanie materiałów mających charakter reklamowy bez zgody redakcji.
 12. Treści niezgodne z niniejszym regulaminem będą usuwane.
 13. Materiały ukazujące się na stronie mojaDobra.pl są tworzone przez Redakcję i stanowią jej własność. Ich wykorzystanie we własnym zakresie wymaga uzyskania zgody Redakcji.
 14. Materiały niebędące własnością Redakcji publikowane są na stronie mojaDobra.pl wyłącznie w celach informacyjnych. W każdym przypadku Redakcja podaje źródło pochodzenia tegoż materiału.
 15. Administrator zobowiązuje się do dołożenia wszelkich starań do poprawnego funkcjonowania strony.
 16. Regulamin wchodzi w życie z dniem jego opublikowania.
Gmina Dobra Prognoza pogody