Świat bez raka piersi nie istnieje, a mógłby!

„Świat bez raka piersi nie istnieje. A mógłby”

Pod takim hasłem rozpoczęła się kampania profilaktyki raka piersi prowadzona w partnerstwie przez fundację Regionalna Fundacja Walki z Rakiem, Zachodniopomorskie Centrum Onkologii oraz Lions Club Szczecin Jantar.

Celem kampanii jest zachęcenie kobiet, w tym w szczególności kobiet młodych w wieku 16-35 i w przedziale wiekowym 35-50, do systematycznego samobadania piersi od 16 roku życia i zachęcenie do kontaktu z lekarzem rodzinnym lub Zachodniopomorskim Centrum Onkologii, po wykryciu jakichkolwiek zmian.

Niemal wszystkie przypadki wcześnie wykrytych zmian w piersiach są wyleczalne.

 

 

Świat bez raka piersi nie istnieje. A mógłby.

"Świat bez raka piersi nie istnieje. A mógłby"Pod takim hasłem rozpoczęła się kampania profilaktyki raka piersi prowadzona w partnerstwie przez naszą fundację Regionalna Fundacja Walki z Rakiem , Zachodniopomorskie Centrum Onkologii oraz Lions Club Szczecin Jantar 💪💪 👩🎗Celem kampanii jest zachęcenie kobiet, w tym w szczególności kobiet młodych w wieku 16-35 i w przedziale wiekowym 35-50, do systematycznego samobadania piersi od 16 roku życia i zachęcenie do kontaktu z lekarzem rodzinnym lub Zachodniopomorskim Centrum Onkologii, po wykryciu jakichkolwiek zmian.Dołączycie do nas?💪💕 Razem możemy więcej!

Opublikowany przez Regionalna Fundacja Walki z Rakiem Piątek, 22 listopada 2019

Podajcie ten filmik dalej, niech jak najwięcej kobiet się o tym dowie. 

 

Kampania na FB [kliknij TU] 

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
Gmina Dobra Prognoza pogody