Utrudnienia na ulicy Szczecińskiej i Granicznej w Dobrej

Na stronie Gminy czytamy:

Utrudnienia w ruchu drogowym na odcinku ulicy Szczecińskiej i Granicznej w obrębie ronda w m. Dobra od dnia 18.08.2021r.

 

 

Zarząd Powiatu w Policach uprzejmie informuje, iż w związku z pracami budowlanymi polegającymi na naprawie uszkodzonej kanalizacji deszczowej w ciągu drogi powiatowej nr 3907Z, na odcinku od studni zlokalizowanej przy głównej siedzibie Urzędu Gminy Dobra do studni w pobliżu posesji „ul. Graniczna 23”, w dniach od 18.08.2021 r. do 21.08.2021 r. nastąpi konieczność zamknięcia drogi powiatowej na odcinku o długości ok. 20 m od skrzyżowania ul. Szczecińskiej z ul. Graniczną do budynku straży pożarnej.

Ruch pojazdów osobowych w kierunku m. Dobieszczyn, Buk, będzie się odbywał lewą stroną wyspy kanalizującej, a w kierunku centrum Dobrej, zjazdem do Straży Pożarnej i płytami wzdłuż ogrodzenia, wyjazd na ul. Graniczną.

Ruch pojazdów ciężarowych na tym odcinku będzie zamknięty.

Dojazd dla pojazdów ciężarowych do Lubieszyna i Dobieszczyna będzie prowadzony ul. Graniczną w kierunku drogi krajowej nr 10 i dalej w kierunku Buk i Dobieszczyn.

Krótkoterminowe zamknięcie odcinka drogi jest niezbędne do utrzymania jak największego bezpieczeństwa ruchu drogowego i zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom firmy wykonującej naprawy przy jednoczesnym uwzględnieniu zminimalizowania czasu wymaganego dla prowadzonych prac w konstrukcji jezdni.

Źródło: www.policki.pl

Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz w miarę możliwości omijanie newralgicznego odcinka drogi.

W związku z utrudnieniami w rejonie ronda prosimy kierowców o korzystanie z możliwych dróg alternatywnych tj:

  • ulicy Przytulnej i Granicznej w celu dojazdu do ulicy Sportowej,  m. Buk i dalszych miejscowości,
  • ulicy Krajobrazowej i Przytulnej w celu dojazdu do m. Wołczkowo.

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
Gmina Dobra Prognoza pogody