Zmiany kursowania 105, 108 i 123

Na stronie ZDiTM Szczecin czytamy:

 

W związku z pracami drogowymi prowadzonymi wzdłuż ul. Szczecińskiej w miejscowości Dobra, od dnia 18.08.2021 r. od godz. 9:00 do odwołania wprowadzone zostały następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

 • Linia 105 będzie kursować na trasie Klonowica Zajezdnia – Dobra Rondo . Nie będzie obsługiwany przystanek Dobra Osiedle (nr 96212). Odjazdy z przystanku „Dobra Rondo” będą odbywać się zgodnie z rozkładem jazdy.
 • Linia 108 będzie kursować na trasie Gumieńce – Dobra Osiedle. Na czas remontu przystanek „Dobra Rondo” (nr 96141) zostanie przeniesiony:
  – w kierunku „Gumieniec” przystanek zostanie zlokalizowany przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Szczecińskiej;
  – w kierunku „Dobra Osiedle” przystanek zostanie zlokalizowany przy budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrej przy ul. Granicznej.

Odjazdy z przystanku końcowego „Dobra Osiedle” (dni powszednie) w kierunku pętli „Gumieńce” będą odbywać się o godz.: 9:12 oraz 10:48.

 • Linia 123 będzie omijać przystanek „Dobra Rondo” (nr 96141). Przystanki zastępcze zostaną zlokalizowane:
  – w kierunku „Lubieszyn Rondo” przystanek zostanie zlokalizowany przy budynku Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Szczecińskiej;
  – w kierunku „Stolca” przystanek zostanie zlokalizowany przy budynku Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrej przy ul. Granicznej.

 

 

 

Katarzyna Ciurzyńska

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 
Gmina Dobra Prognoza pogody